Диаметрі 8 мм, үстіңгі жағы 60° (J типті) есептегіш жұмыс бөлігі бар Denzel 72053 карбидті металл кескіш бұрғыға немесе түзу тегістегішке орнатылады. Шыңдалған және тот баспайтын болатты, жезді, қоланы, мысты, шойынды, титанды, сондай-ақ кермет пен жасанды тасты өңдеу үшін қолданылады. Фаскалар мен қабыршықтарды, жиектерді, бұрыштық ойықтарды, тесіктердің жиектерін тазалау үшін оңтайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| сағақтың диаметрі | 6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.03 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 18 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 130 |
| Жинақтау | Борфреза - 1 дана |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 7 мм |
| Өңдеу материалы | металл, дерево, пластик |
| Материал_46 | ВК8 |
| Атауы | Борфреза по металлу твердосплавная, зенкер 60 град., тип-J, 8 мм// Denzel |
| Жұмыс ұзындығы | 7 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өңдеу түрі | тегістеу, фасканы алу |
| Профиль түрі | J |
| Қаптамадағы ені | 60 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996200873 |