PZ1 x 25 мм Denzel 11653 бит жинағы бұрауышпен жұмыс істеуге арналған 1/4 дюймдік білігі бар S2 болаттан жасалған 10 саптаманы қамтиды. Жабдық бұрандаларды, өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды және басқа бұрандалы қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. PZ сплайнында 4 қосымша жиек бар, соның арқасында биттің бекіткіште сырғып кетуіне жол берілмейді, жұмыстың дәлдігі мен тиімділігі артады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.05 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 105 |
| Жинақтау | Биттер PZ1x50 мм - 10 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/1/d/d/3/1dd3d9e8d47b8675f4f44a8028875d113a39b2bb_11653_l01.jpg |
| Бит материалы | қоспаланған S2 |
| Атауы | Бит PZ1х25, болат S2, алтыбұрышты профиль, 10 дана. Е 6,3 Дензель |
| Ұшы | PZ1 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Шанақтың өлшемі | 1/4 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
| Қаптамадағы ені | 85 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209449 |