Диаметрі 16 мм конустық дөңгелектелген кескіш бөлігі (L түрі) бар карбидті борфреза Denzel 72073 металл бойынша жұмыстарды орындауға арналған. Тегістеу, қырлау, қырлау, дәнекерлеу тігістерін аршу үшін қолданылады. гравюраны қалпына келтіру. Жету қиын жерлерді өңдеу үшін оңтайлы. Жабдық бұрғылауға немесе түзу тегістегішке орнатылады, шыңдалған және тот баспайтын болаттан, шойыннан, қоладан, мыс, жезден, титаннан, сондай-ақ кермет және жасанды тастан жасалған бұйымдармен жұмыс істеуге жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| сағақтың диаметрі | 6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.09 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 |
| Жинақтау | Борфреза - 1 дана |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 33 мм |
| Өңдеу материалы | металл, дерево, пластик |
| Материал_46 | ВК8 |
| Атауы | Борфреза по металлу твердосплавная, коническая закругленная, тип-L, 16 мм// Denzel |
| Жұмыс ұзындығы | 33 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өңдеу түрі | тегістеу, фасканы алу |
| Профиль түрі | L |
| Қаптамадағы ені | 75 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996200934 |