Denzel 11658 SL 5,0 x 50 мм бит жинағы 1/4 дюймдік алтыбұрышты бекіткіші бар бұрағыштар мен адаптер драйверлеріне арналған S2 болаттан жасалған 2 ауыстырылатын саптаманы қамтиды. Өлшемі 5 мм "минус" саңылаулары бар қашаулар бұрандалы қосылыстарды: бұрандаларды, өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды және т.б. орнату және бөлшектеу кезінде қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.03 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 120 |
| Жинақтау | SL5x50 мм қашаулар - 2 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/b/2/4/fb2473691503a33ad7d2027573d33cf5777950ca_11658_l01.jpg |
| Бит материалы | қоспаланған S2 |
| Атауы | Бит SL5,0х50, болат S2, алтыбұрышты профиль, 2 дана. Е 6,3 Дензель |
| Ұшы | SL5 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Шанақтың өлшемі | 1/4 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
| Қаптамадағы ені | 50 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209494 |