Denzel 11660 SL 6,0 x 50 мм бит жинағы 1/4 дюймдік алтыбұрышты бекіткіші бар бұрағыштар мен адаптер драйверлеріне арналған S2 болаттан жасалған 10 ауыстырылатын саптамаларды қамтиды. Өлшемі 6 мм "минус" саңылаулары бар қашаулар бұрандалы қосылыстарды: бұрандаларды, өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды және т.б. орнату және бөлшектеу кезінде қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.12 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 127 |
| Жинақтау | SL6x50 мм биттер - 10 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/9/8/1/9/981910c2185e697bf918d07834a7e19acd8b90c7_11660_l01.jpg |
| Бит материалы | қоспаланған S2 |
| Атауы | Бит SL6,0х50, болат S2, алтыбұрышты профиль, 10 дана. Е 6,3 Дензель |
| Ұшы | SL6 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Шанақтың өлшемі | 1/4 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
| Қаптамадағы ені | 85 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209517 |