Диаметрі 8 мм сопақ кескіш бөлігі (Е түрі) бар Denzel 72036 карбидті металл борфрезі болат, қола, мыс, жез, шойын, титан беттерін тегістеуге арналған. Сондай-ақ жасанды тас пен металл-керамиканы өңдеу үшін тиімді. Сопақша жұмыс бөлігі дәнекерленген жіктерді тазалауға, қабыршақтарды кетіруге, фаскаларды алуға, дөңгеленген бұрыштарды өңдеуге мүмкіндік береді. Борфрезаның көмегімен бастапқы көрінісін жоғалтқан оюды қалпына келтіруге болады. Кескіш қондырғы бұрғыға немесе түзу тегістегішке орнатылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| сағақтың диаметрі | 6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.04 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 18 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 130 |
| Жинақтау | Борфреза - 1 дана |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 13 мм |
| Өңдеу материалы | металл, дерево, пластик |
| Материал_46 | ВК8 |
| Атауы | Борфреза по металлу твердосплавная, овальная, тип-E, 8 мм// Denzel |
| Жұмыс ұзындығы | 13 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өңдеу түрі | тегістеу, фасканы алу |
| Профиль түрі | E |
| Қаптамадағы ені | 60 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996200804 |