Denzel 11661 HEX 3 x 50 мм бит жинағы бұрауыштарда жабдық ретінде пайдаланылатын 1/4 дюймдік алтыбұрышты шанағы бар S2 болаттан жасалған 10 ауыстырылатын саптаманы қамтиды. HEX3 өлшемді биттер жиһаз және велосипед бұрандаларын орнатуға және бөлшектеуге арналған. Алтыбұрышты саңылау бекіткішпен көбірек жанасу аймағын қамтамасыз етеді, бұл биттің зақымдану қаупінсіз айналу моментін арттыруға мүмкіндік береді. Саптамалардың ұзындығы 50 мм шектеулі кеңістікте және жету қиын жерлерде ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.11 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 127 |
| Жинақтау | Биттер HEX3x50 мм - 10 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/b/a/6/8ba6d49d2ca0b79e998f2b9aff9c63d189e411a3_11661_l01.jpg |
| Бит материалы | қоспаланған S2 |
| Атауы | HEX 3х50 бит, S2 болат, алтыбұрышты профиль, 10 дана. Е 6,3 Дензель |
| Ұшы | HEX3 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби, алты қырлы |
| Шанақтың өлшемі | 1/4 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
| Қаптамадағы ені | 85 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209524 |