



9 709 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Диаметрі 12 мм, параболалық сүйір жұмыс бөлігі (G типті) бар Denzel 72049 карбидті металл борфрезі — бұрғы мен түзу тегістегішке арналған жабдық. Шыңдалған және тот баспайтын болат, шойын, қола, мыс, жез, титан бойынша жұмыстарды орындауға арналған. Сондай-ақ жасанды тас пен металл-керамиканы өңдеуге мүмкіндік береді. Сүйір кескіш бөлік күрделі пішінді радиусты беттерді тегістеу, тар саңылаулардағы саңылауларды кетіру және дәл бұрыштарды қалыптастыру үшін оңтайлы болып табылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| сағақтың диаметрі | 6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.06 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 |
| Жинақтау | Борфреза - 1 дана |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 25 мм |
| Өңдеу материалы | металл, дерево, пластик |
| Материал_46 | ВК8 |
| Атауы | Борфреза по металлу твердосплавная, параболическая заостренная, тип-G, 12 мм// Denzel |
| Жұмыс ұзындығы | 25 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өңдеу түрі | тегістеу, фасканы алу |
| Профиль түрі | G |
| Қаптамадағы ені | 75 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996200866 |