Диаметрі 12 мм параболалық кескіш бөлігі (F түрі) бар Denzel 72044 карбидті борфреза бұрғыға немесе түзу тегістегішке орнатылады және металды тегістеу жұмыстарына арналған. Шыңдалған және тот баспайтын болатты, жезді, қоланы, мысты, шойынды, титанды, сондай-ақ кермет пен жасанды тасты өңдеуге мүмкіндік береді. Дөңгелек басы бар парабола түріндегі жұмыс бөлігі тегіс контурлары бар пішінделген бөлшектерді тегістеуге және түйіспелерді өңдеуге ыңғайлы. Сондай-ақ, борфрезаның көмегімен жиектерді кесуге, саңылауларды кетіруге, дәнекерленген жіктерді өңдеуге болады. Жабдық гравюраны қалпына келтіру үшін де жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| сағақтың диаметрі | 6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.06 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 |
| Жинақтау | Борфреза - 1 дана |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 25 мм |
| Өңдеу материалы | металл, дерево, пластик |
| Материал_46 | ВК8 |
| Атауы | Металға арналған карбидті борфреза, параболалық, түрі-F, 12 мм// Denzel |
| Жұмыс ұзындығы | 25 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өңдеу түрі | тегістеу, фасканы алу |
| Профиль түрі | F |
| Қаптамадағы ені | 75 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996200835 |