TORX 6 x 50 мм Denzel 11665 бит жинағы бұрауыштармен жұмыс істеуге арналған S2 болаттан жасалған 1/4 дюймдік 10 саптаманы қамтиды. Жұлдызша пішінді саңылау тұрмыстық техника мен электр құрылғыларын құрастыру кезінде бұрандаларды жылдам орнатуға және бөлшектеуге қызмет етеді. Жиынтық әмбебап және тұрмыстық, сондай-ақ кәсіби қолдану үшін жарамды. Құрылымдық ерекшеліктеріне байланысты "жұлдыз" сәулелері бекіткіштерге мықтап жабысады, жүктеме барлық беттерге біркелкі бөлінеді, бұл биттің сырғып кету қаупін азайтады және жұмыстың жоғары дәлдігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.11 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 127 |
| Жинақтау | TORX6x50 мм қашаулар - 10 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/4/4/4/c444545a558c0d5add10c58f3a6ce6a98f70c3f9_11665_l01.jpg |
| Бит материалы | қоспаланған S2 |
| Атауы | Бит TX 6х50, болат S2, алтыбұрышты профиль, 10 дана. Е 6,3 Дензель |
| Ұшы | Torx 6 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Шанақтың өлшемі | 1/4 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
| Қаптамадағы ені | 85 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209562 |