Диаметрі 8 мм цилиндрлік дөңгелектелген жұмыс бөлігі (С түрі) бар карбидті борфреза Denzel 72016 металда тегістеу жұмыстарына арналған: шыңдалған және тот баспайтын болат, жез, шойын, қола, титан, мыс. Сондай-ақ жасанды тас пен металл-керамиканы өңдеу үшін қолданылады. Борфреза дәнекерленген жіктерді тазалауға, саңылауларды кетіруге және ойықтарды кетіруге мүмкіндік береді. Жұмыс бөлігінің пішіні радиустық ойықтарды, тегіс иілген беттерді өңдеу үшін оңтайлы. Сондай-ақ, борфрезаның көмегімен гравюраны тез және тиімді түрде қалпына келтіруге болады. Жабдық бұрғыға немесе тегістеуішке орнатылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| сағақтың диаметрі | 6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.04 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 18 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 130 |
| Жинақтау | Борфреза - 1 дана |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 20 мм |
| Өңдеу материалы | металл, дерево, пластик |
| Материал_46 | ВК8 |
| Атауы | Металлға арналған карбидті борфреза, цилиндрлік дөңгелектелген, С типті, 8 мм// Denzel |
| Жұмыс ұзындығы | 20 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өңдеу түрі | тегістеу, фасканы алу |
| Профиль түрі | C |
| Қаптамадағы ені | 60 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996200750 |