S2 болаттан жасалған PH2-PH2 екі жақты биттер жинағы x 45 мм Denzel 11673, 10 дана. қаптамада, ағаш бұрандаларды және басқа бұрандалы қосылыстарды бұрағышпен орнатуға/бөлшектеуге арналған. Ең танымал PH2 өлшемді екі жұмыс профилі бар саптамалар тұрмыстық және кәсіби пайдалану үшін жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 45 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.09 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 121 |
| Жинақтау | Екі жақты биттер РН 2 рН 2Х45 мм - 10 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/5/5/5/a55521ca8086d5ef56389ba0e1860fd065b2877a_11673_l01.jpg |
| Бит материалы | қоспаланған S2 |
| Атауы | Екі жақты қашау, PH2-PH2 х 45 мм, болат S2, 10 дана. Denzel |
| Ұшы | PH2, PH |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби, екі жақты |
| Шанақтың өлшемі | 1/4 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
| Қаптамадағы ені | 84 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209647 |