Диаметрі 12 мм шар тәрізді жұмыс бөлігі (D типті) бар Denzel 72031 карбидті борфреза металды тегістеу жұмыстарына арналған. Шыңдалған және тот баспайтын болатты, шойынды, титанды, жезді, мысты, қоланы өңдеу үшін қолданылады. Жасанды тасты және металл-керамиканы тегістеу үшін жарамды. Шар тәрізді кескіш бөлік әсіресе радиустық ойықтар мен ішкі саңылауларды өңдеуге ыңғайлы. Сондай-ақ борфреза қабыршақтарды кетіруге және гравюраға бастапқы көрінісін қайтаруға мүмкіндік береді. Жабдық бұрғыға немесе тегістеуішке орнатылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| сағақтың диаметрі | 6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.05 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 |
| Жинақтау | Борфреза - 1 дана |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 11 мм |
| Өңдеу материалы | металл, дерево, пластик |
| Материал_46 | ВК8 |
| Атауы | Металға арналған карбидті борфреза, шар тәрізді,-D типті, 12 мм// Denzel |
| Жұмыс ұзындығы | 11 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өңдеу түрі | тегістеу, фасканы алу |
| Профиль түрі | D |
| Қаптамадағы ені | 75 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996200798 |