S2 болаттан жасалған PH2-PH1 x 45 мм Denzel 11674 екі жақты биттер жинағы S2 ағаш бұрандаларды және басқа бұрандалы қосылыстарды бұрауышпен орнатуға/бөлшектеуге арналған. Phillips-тің ең көп сұранысқа ие екі жұмыс профилі бар саптамалар тұрмыстық және кәсіби пайдалану үшін жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 45 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.10 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 121 |
| Жинақтау | Екі жақты биттер РН 2 рН 1Х45 мм - 10 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/b/e/1/8/be188b47005d3eda6fea1fea61c835b737fe4d5f_11674_l01.jpg |
| Бит материалы | қоспаланған S2 |
| Атауы | Екі жақты қашау, PH2-PH1 х 45 мм, болат S2, 10 дана. Denzel |
| Ұшы | PH2, PH, PH1 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби, екі жақты |
| Шанақтың өлшемі | 1/4 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
| Қаптамадағы ені | 84 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209654 |