S2 болаттан жасалған PH2-PZ2 x 45 мм Denzel 11675 екі жақты биттердің S2 жиынтығы ағаш бұрандаларды және басқа бұрандалы қосылыстарды бұрағышпен орнатуға /бөлшектеуге арналған. Нарықта ең көп сұранысқа ие Phillips және Pozidriv жұмыс профильдері бар саптамалар тұрмыстық және кәсіби пайдалану үшін жарамды. Сырғымалы ойықтағы қосымша жиектер биттің сәйкес өлшемдегі аппараттық құралдың қақпағына мүмкіндігінше тығыз орналасуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 45 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.09 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 121 |
| Жинақтау | Екі жақты биттер РН 2 РZ2х45 мм - 10 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/3/7/6/1/3761f14020a35450cbc91facb6c1d7fc33fc9a29_11675_l01.jpg |
| Бит материалы | қоспаланған S2 |
| Атауы | Екі жақты қашау, PH2-PZ2 х 45 мм, болат S2, 10 дана. Denzel |
| Ұшы | PZ2, PH2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби, екі жақты |
| Шанақтың өлшемі | 1/4 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
| Қаптамадағы ені | 84 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209661 |