Біріктірілген бит жинағы PH1, PH2, PH3 х 50 мм Denzel 11676, болаттан жасалған S2, 1/4" шанағы бар ең көп сұранысқа ие 3 филлипс басты саптамалардан тұрады және бұрағыштар мен адаптер драйверлеріне арналған. Биттер ағаш бұрандалардың, бұрандалардың және т.б. көпшілігін монтаждау және бөлшектеу кезінде қолданылады. Оңтайлы геометрияның арқасында биттер жұмыс қасиеттерін жоғалтпай көптеген бекіткіштерді бұрап, алып тастай алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.06 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 127 |
| Жинақтау | Биттер 50 мм PH1, PH2, PH3 - 3 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/0/4/c/1/04c19569f971f102d3ccee658965c6308a7a1164_11676_l01.jpg |
| Бит материалы | қоспаланған S2 |
| Атауы | Құрама биттер жинағы 3 дана, РН 1, РН 2, РН 3,50 мм, болат S2 Denzel |
| Ұшы | PH2, PH1, PH3 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Шанақтың өлшемі | 1/4 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
| Қаптамадағы ені | 60 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209678 |