Эллипс тәрізді жұмыс бөлігі (H типті), диаметрі 8 мм болатын Denzel 72061 карбидті борфреза — металл өңдеуге арналған бұрғы мен түзу тегістеуішке арналған жабдық. Тот баспайтын және шыңдалған болатты, шойынды, титанды, қоланы, мысты, жезді, сондай-ақ кермет пен жасанды тасты тиімді өңдейді. Жалын тәрізді кескіш бөлік күрделі пішінді бөлшектерді тегістеуге ыңғайлы. Борфреза гравюраны қалпына келтіру үшін де жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| сағақтың диаметрі | 6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.04 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 18 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 130 |
| Жинақтау | Борфреза - 1 дана |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 20 мм |
| Өңдеу материалы | металл, дерево, пластик |
| Материал_46 | ВК8 |
| Атауы | Металға арналған карбидті борфреза, эллипс тәрізді, түрі-Н, 8 мм// Denzel |
| Жұмыс ұзындығы | 20 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өңдеу түрі | тегістеу, фасканы алу |
| Профиль түрі | H |
| Қаптамадағы ені | 60 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996200897 |