PZ1, PZ2, PZ3 x 50 мм Denzel 11677 биттерінің құрама жинағы бұрауышпен жұмыс істеуге арналған 1/4" шанағы бар S2 болаттан жасалған 3 саптаманы қамтиды. Бұрандаларды, өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды және басқа бұрандалы қосылыстарды орнатуға және бөлшектеуге арналған. PZ сплайнында 4 қосымша жиек бар, соның арқасында биттің бекіткіште сырғып кетуіне жол берілмейді, жұмыстың дәлдігі мен тиімділігі артады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.06 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 127 |
| Жинақтау | Биттер 50 мм PZ1, PZ2, PZ3 - 3 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/9/4/9/a/949afc215fb8302182254505adc1a68a3d15ac08_11677_l01.jpg |
| Бит материалы | қоспаланған S2 |
| Атауы | Құрама биттер жинағы 3 дана, PZ1, PZ2, PZ3, 50 мм, болат S2 Denzel |
| Ұшы | PZ2, PZ1, PZ3 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Шанақтың өлшемі | 1/4 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
| Қаптамадағы ені | 60 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209685 |