Біріктірілген бит жинағы PH2 x 50 мм, PZ2 x 50 мм, SL50 x 50 мм Denzel 11678, болаттан жасалған S2, 1/4" шанағы бар ең көп сұранысқа ие 3 саптамадан тұрады және бұрағыштар мен адаптер бұрағыштарына арналған. Биттер ағаш бұрандалардың, бұрандалардың және т.б. көпшілігін монтаждау және бөлшектеу кезінде қолданылады. Оңтайлы геометрияның арқасында биттер жұмыс қасиеттерін жоғалтпай көптеген бекіткіштерді бұрап, алып тастай алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.06 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 127 |
| Жинақтау | Биттер 50 мм PH2, PZ2, SL5 - 3 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/2/e/f/8/2ef813a23cf5f99e7b4c1df7b6a025bed959a2f8_11678_l01.jpg |
| Бит материалы | қоспаланған S2 |
| Атауы | Құрама биттер жинағы 3 дана., PH2, PZ2, SL5, 50 мм, болат S2 Denzel |
| Ұшы | PZ2, PH2, SL5 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Шанақтың өлшемі | 1/4 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
| Қаптамадағы ені | 60 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209692 |