Denzel 90383 L өлшемді жұмыс шалбары 176-182 см биіктікке арналған және жылы мезгілде немесе жылытылатын бөлмеде кәсіби құрылыс, жөндеу, сантехника және өндірістік жұмыстарды орындау үшін пайдаланылады. Пайдаланушыны жалпы өндірістік ластанудан, уытты емес шаңнан, желден және болмашы механикалық әсерлерден қорғайды. Тығыздығы 260 г/м2 (65% полиэстер, 35% мақта) матадан жасалған. Құрамында мақта талшықтарының болуына байланысты мата ауаны жақсы өткізеді және денеге жағымды, полиэфир тозуға төзімділікті қамтамасыз етеді. Шалбар практикалық қара сұр түсте жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Құрамы | хлопок 35%, полиэстер 65% |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.63 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 18 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 420 |
| Қорғаныс қасиеттері | жалпы өндірістік ластанулардан, қажалудан, уытты емес шаңнан, желден және болмашы механикалық әсерлерден |
| Жинақтау | Брюки рабочие - 1 шт |
| Атауы | Брюки профессиональные рабочие, 65% полиэстер 35% хлопок, L Denzel |
| Бел орамасы | 94 - 98 см |
| Матаның тығыздығы | 260 |
| Өлшем_69 | L 50-52 |
| Өсу | 176-182 см |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/3/3/3/a/333af73425dd0937d4ae25a352c002072445509a_90383_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | e5YUFTN2HlY |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | аспалы пакет |
| Қаптамадағы ені | 310 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996229836 |