Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026Denzel 11679 PH2 x 50 мм бит жинағы 1/4 дюймдік білігі бар S2 болаттан жасалған ең көп сұранысқа ие 10 филлипс бастарынан тұрады және бұрағыштар мен адаптер драйверлеріне арналған. Биттер ағаш бұрандалардың, бұрандалардың және т.б. көпшілігін монтаждау және бөлшектеу кезінде қолданылады. Оңтайлы геометрияның арқасында биттер жұмыс қасиеттерін жоғалтпай көптеген бекіткіштерді бұрап, алып тастай алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.14 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 17 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 310 |
| Жинақтау | Биттер PH2x50 мм - 10 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/2/6/1/6/2616b35286bbfd30e2dd36c06fe05c794f0d0769_11679_l01.jpg |
| Бит материалы | қоспаланған S2 |
| Атауы | Бит рН 2Х50, қоспаланған болат S2, 10 дана, дөңгелек пішінді, жыртылатын қаптама, Е 6,3 Denzel |
| Ұшы | PH2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Шанақтың өлшемі | 1/4 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
| Қаптамадағы ені | 90 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209708 |