Denzel 90382 M өлшемді жұмыс шалбары 172-178 см биіктікке арналған және жылы мезгілде немесе жылытылатын бөлмеде кәсіби құрылыс, жөндеу, сантехника және өндірістік жұмыстарды орындау үшін қолданылады. Пайдаланушыны жалпы өндірістік ластанудан, уытты емес шаңнан, желден және болмашы механикалық әсерлерден қорғайды. Тығыздығы 260 г/м2 (65% полиэстер, 35% мақта) матадан жасалған. Құрамында мақта талшықтарының болуына байланысты мата ауаны жақсы өткізеді және денеге жағымды, полиэфир тозуға төзімділікті қамтамасыз етеді. Шалбар практикалық қара сұр түсте жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Құрамы | хлопок 35%, полиэстер 65% |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.58 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 18 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 420 |
| Қорғаныс қасиеттері | жалпы өндірістік ластанулардан, қажалудан, уытты емес шаңнан, желден және болмашы механикалық әсерлерден |
| Жинақтау | Брюки рабочие - 1 шт |
| Атауы | Кәсіби жұмысшы шалбары, 65% полиэстер 35% мақта, M Denzel |
| Бел орамасы | 90 - 94 см |
| Матаның тығыздығы | 260 |
| Өлшем_69 | M 48-50 |
| Өсу | 172-178 см |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/5/a/2/a5a22c0c7211862b11d62cbeddc124221a88217d_90382_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | Y54Kqffsx7c |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | аспалы пакет |
| Қаптамадағы ені | 310 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996229829 |