3 200 ₸
2 715 ₸
PZ2 x 50 мм Denzel 11680 бит жинағы бұрауышпен жұмыс істеуге арналған 1/4 дюймдік білігі бар S2 болаттан жасалған 10 саптаманы қамтиды. Жабдық бұрандаларды, өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды және басқа бұрандалы қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. PZ сплайнында 4 қосымша жиек бар, соның арқасында биттің бекіткіште сырғып кетуіне жол берілмейді, жұмыстың дәлдігі мен тиімділігі артады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.14 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 17 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 310 |
| Жинақтау | Биттер PZ2x50 мм - 10 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/1/f/7/e/1f7e9f210a9441ec9edce523c17ded66cc9a8cb6_11680_l01.jpg |
| Бит материалы | қоспаланған S2 |
| Атауы | Бит PZ2х50, қоспаланған болат S2, 10 дана, дөңгелек пішінді, жыртылатын қаптама, , Е 6,3 Denzel |
| Ұшы | PZ2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Шанақтың өлшемі | 1/4 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
| Қаптамадағы ені | 90 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209715 |