Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026Пластикалық қорапта жеткізілетін PH2x25 Denzel 11681 бір жақты биттер жинағы бұрауышпен жұмыс істеуге арналған филлипс ұштары мен 1/4 дюймдік біліктері бар 20 ауыстырылатын S2 болат саптамаларынан тұрады. Кәсіби жабдық PH2 тереңдетілген бұрандалы қосылыстарды жылдам орнатуды және бөлшектеуді қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.25 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 19 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 100 |
| Жинақтау | Биттер PH2x50 мм - 20 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/e/9/6/7e96868c93e7a6104a72c3d27711dce7bda2f439_11681_l01.jpg |
| Бит материалы | қоспаланған S2 |
| Атауы | Бит рН 2Х50, қоспаланған болат S2, 20 дана, пластикалық қорап, , Е 6,3 Denzel |
| Ұшы | PH2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Шанақтың өлшемі | 1/4 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
| Қаптамадағы ені | 50 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209722 |