3 068 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Пластикалық қорапта жеткізілетін PH2 x 50 мм Denzel 11683 бит жинағы 10 ауыстырылатын S2 болат саптамаларынан тұрады, филлипс ұштары және 1/4 дюймдік алтыбұрышты біліктері бар. Жабдық бұрауышпен жұмыс істегенде қолданылады, кәсіби қолдану үшін жарамды. Биттер PH2 тереңдетілген бұрандалы қосылыстарды жылдам орнатуды және бөлшектеуді қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.13 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 19 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 100 |
| Жинақтау | Биттер PH2x50 мм - 10 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/6/4/2/a6427ec083c7927df9d33bd1300237ab5aedc75c_11683_l01.jpg |
| Бит материалы | қоспаланған S2 |
| Атауы | Бит рН 2Х50, қоспаланған болат S2, 10 дана, Е 6,3, алтыбұрышты профиль, жыртылатын қаптама Denzel |
| Ұшы | PH2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Шанақтың өлшемі | 1/4 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
| Қаптамадағы ені | 50 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209746 |