Gross 90439 XL кәсіби жұмыс шалбары 180-186 см биіктікке арналған және пайдаланушыны жалпы өндірістік ластанудан, улы емес шаңнан, желден және шамалы механикалық әсерлерден қорғайды. Жылы мезгілде немесе жылытылатын үй-жайда әртүрлі жұмыстарды орындауға жарамды. Практикалық қою сұр түсте орындалған. Құрамында 97 пайыз мақта және 3 пайыз спандекс бар матадан жасалған. Құрамында мақта талшықтарының болуына байланысты мата ауаны жақсы өткізеді және денеге жағымды, ал спандекс оны серпімді етеді, сондықтан шалбарда жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Құрамы | 97% хлопок, 3% спандекс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.68 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 18 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 420 |
| Қорғаныс қасиеттері | жалпы өндірістік ластанулардан, қажалудан, уытты емес шаңнан, желден және болмашы механикалық әсерлерден |
| Жинақтау | Брюки рабочие - 1 шт |
| Атауы | Кәсіби жұмысшы шалбары, 97% мақта 3% спандекс, XL Gross |
| Бел орамасы | 98 - 102 см |
| Матаның тығыздығы | 270 |
| Өлшем_69 | XL 52-54 |
| Өсу | 180-186 см |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/3/1/1/0/3110b5c95561c7bc1702e85e6cf0e3f420d63c54_90439_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Қаптамадағы ені | 310 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996227436 |