3 149 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Бұралмалы қашаулар жинағы PH1 x 50 мм Denzel 11688 лазерлік ойықпен өңделген, S2, 10 дана болаттан жасалған, соққылы бұрауышты пайдаланып бұрандалы қосылыстарды орнатуға және бөлшектеуге арналған. Ол құрылыс, слесарлық және монтаждау жұмыстарында, автосервистерде, үйде жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде таптырмайтын зат.,Бұралу жолағы серіппеге қабілетті, соның арқасында ол бұрауыштың тангенциалды соққысын ішінара сіңіреді. Бұл шешім жүктемені бит бойынша біркелкі бөлуге, ойықтың сынуын болдырмауға және бір саптамамен орындалатын жұмыс көлемін бірнеше есе арттыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.09 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 127 |
| Жинақтау | Биттер PH1x50 мм - 10 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/9/6/4/9/9649a3984e4b9ffd63b30efb5b9eea47f6177236_11688_l01.jpg |
| Бит материалы | қоспаланған S2 |
| Мақсаты | бұрандалы қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу үшін |
| Атауы | IMPACT бита, PH1x50 мм, лазерлік шлицті өңдеу, болат S2, 10 дана, Е 6,3 Denzel |
| Ұшы | PH1 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Шанақтың өлшемі | 1/4 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
| Қаптамадағы ені | 85 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209791 |