10 мм x 12 мм өлшемді мырышталған Matrix 13712 розетка кілтінің түтігі болттармен және бұрандалармен монтаждау/бөлшектеу жұмыстары кезінде ыңғайлы болады. Арнайы пішінді құрал кәдімгі кілт өтпейтін жету қиын жерлерде жұмыс істеуге жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 138 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.09 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 18 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 139 |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Жинақтау | Ключ-трубка торцевой - 1 шт |
| Материал_46 | көміртекті болат |
| Атауы | Ключ трубчатый торцевой 10 х 12 мм, оцинкованный Matrix |
| Өлшем 1 | 10 |
| Өлшем 2 | 12 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қаптамадағы ені | 18 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996056135 |