Өлшемі 16 x 280 мм болатын Stels 13722 штепсельдік түтік кілті оталдыру шамдарын ауыстыруға арналған және гаражда, автокөлік жөндеу шеберханасында немесе жолда жүргенде пайдалы болады. Резеңке сақинаның арқасында шам басының сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Құрал тұрмыстық және кәсіби пайдалануға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.20 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 21 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 280 |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Жинақтау | Кілт-шам түтігі - 1 дана |
| Материал_46 | көміртекті болат |
| Атауы | Ключ свечной трубчатый 16х280 мм Stels |
| Өлшем 1 | 16 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қаптамадағы ені | 21 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996055251 |