Stels 14025 CrV болаттан жасалған ысырма кілті, 1/4 дюймдік бекіту алаңы, 72 тістері және жылдам қалпына келтіруі бұрандалы бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған. Әртүрлі өлшемдегі розеткалармен, сондай-ақ адаптерлермен және ұзартқыш сымдармен үйлесімді. Құрал 72 тісті ысырма механизмінің арқасында жұмсақ және тегіс жұмыс істейді. Ратчеттің қадамы 5° құрайды, бұл тар кеңістікте жұмыс істеуді жеңілдетеді. Құрал қызмет көрсету орталығында, автожөндеу шеберханасында пайдалы болады, сонымен қатар үйде, гаражда немесе саяжайда пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.14 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 28 |
| Ұзындығы | 155 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 217 |
| Жинақтау | Ключ-трещотка 1/4" - 1 шт |
| Материал_46 | CrV |
| Атауы | Кілт-ратчет 1/4", CrV, 72 тіс, жылдам қалпына келтірумен, күңгірт хром Stels |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4" |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | _XPuI6ylW7Q |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Қаптамадағы ені | 30 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996120713 |