10 828 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Stels 14044 CrV болаттан жасалған топсалы ысырма кілті, 72 тістері және жылдам қалпына келтіруі бар, 1/4 дюймдік розетка розеткаларымен, адаптерлермен және ұзартқыштармен үйлесімді. Бұрандалы қосылыстарды бұрау және бұрау үшін арналған. Жүрістің айрықша тегістігі 72 тісті ысырма механизмімен қамтамасыз етілген. Кілтпен тар кеңістікте жұмыс істеуге болады — ысырманың қадамы небәрі 5°. Құрал сервистік шеберханада, автотехникалық орталықта, сондай-ақ үйде, саяжайда немесе саяхатта пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Тістердің саны | 72 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.15 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 360 |
| Ұзындығы | 150 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 220 |
| Жинақтау | Кілт ысырма 1/4" - 1 дана |
| Материал_46 | CrV |
| Атауы | Топсалы кілт-ратчет 1/4", СrV, 72 тіс, жылдам қалпына келтірумен, күңгірт хром Stels |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар, топсалы |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4" |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Қаптамадағы ені | 540 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996168838 |