Denzel 14061 CrV болаттан жасалған L-тәрізді жаға, өлшемі 150 x 40 мм, 1/4 дюймдік бекіту алаңы бар, "күңгірт хром" жабыны бар, гайкаларды, болттарды және басқа бұрандалы бекіткіштерді қолмен орнатуға және бөлшектеуге арналған. соңғы розеткалар. Тұрмыстық және кәсіби салаларда қолдануға болады: велосипедтерді, автомобильдерді, станоктарды жөндеу үшін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.08 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 |
| Жинақтау | Жаға - 1 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/1/e/6/f1e6b190fe47793d35d0aaaced009772ab89697e_14061_l01.jpg |
| Болат маркасы | CrV |
| Атауы | Вороток Г-образный, 150*40 мм, квадрат 1/4", CrV, матовый хром Denzel |
| Ерекшеліктері | Л-тәрізді |
| Қосылатын өлшем | 1/4" |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Қаптамадағы ені | 10 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996233970 |