Denzel 14062 CrV болаттан жасалған L-тәрізді жаға, өлшемі 200 x 50 мм, 3/8 дюймдік бекіту алаңы бар, "күңгірт хром" жабыны бар, гайкаларды, болттарды және басқа бұрандалы бекіткіштерді қолмен орнатуға және бөлшектеуге арналған. соңғы розеткалар. Тұрмыстық және кәсіби салаларда қолдануға болады: велосипедтерді, автомобильдерді, станоктарды жөндеу үшін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.25 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 50 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 200 |
| Жинақтау | Жаға - 1 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/3/a/0/d3a0fdd8f5c3b266473d07f1c41ad88ad98a588b_14062_l01.jpg |
| Болат маркасы | CrV |
| Атауы | Вороток Г-образный, 200*50 мм, квадрат 3/8", CrV, матовый хром Denzel |
| Ерекшеліктері | Л-тәрізді |
| Қосылатын өлшем | 3/8" |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Қаптамадағы ені | 13 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996233987 |