Denzel 14063 CrV болаттан жасалған L-тәрізді жаға, өлшемі 250 x 50 мм, 1/2 дюймдік бекіту алаңы бар, "күңгірт хром" жабыны бар, гайкаларды, болттарды және басқа бұрандалы бекіткіштерді қолмен орнатуға және бөлшектеуге арналған. соңғы розеткалар. Тұрмыстық және кәсіби салаларда қолдануға болады: велосипедтерді, автомобильдерді, станоктарды жөндеу үшін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.45 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 50 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 250 |
| Жинақтау | Жаға - 1 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/6/4/2/f64237dcf3b335520a9efed89fb20865165e807f_14063_l01.jpg |
| Болат маркасы | CrV |
| Атауы | Жағасы Л-тәрізді, 250*50 мм, шаршы 1/2", CrV, күңгірт хром Denzel |
| Ерекшеліктері | Л-тәрізді |
| Қосылатын өлшем | 1/2" |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Қаптамадағы ені | 16 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996233994 |