Denzel 14067 CrV болаттан жасалған L-тәрізді жаға, өлшемі 375 x 100 мм, 1/2 дюймдік қосылыс шаршысы бар, "күңгірт хром" жабыны бар, гайкаларды, болттарды және басқа бұрандалы бекіткіштерді қолмен орнатуға және бөлшектеуге арналған. соңғы розеткалар. Тұрмыстық және кәсіби салаларда қолдануға болады: велосипедтерді, автомобильдерді, станоктарды жөндеу үшін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.75 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 100 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 375 |
| Жинақтау | Жаға - 1 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/8/6/0/7860c11bff959bd4deb2fdabb64b98121d7084ab_14067_l01.jpg |
| Болат маркасы | CrV |
| Атауы | Вороток Г-образный, 375*100 мм, квадрат 1/2", CrV, матовый хром Denzel |
| Ерекшеліктері | Л-тәрізді |
| Қосылатын өлшем | 1/2" |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Қаптамадағы ені | 16 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996234014 |