Denzel 14069 CrV болаттан жасалған L-тәрізді жаға, өлшемі 450 x 150 мм, қосылу алаңы 3/4", "күңгірт хром" жабыны бар, гайкаларды, болттарды және басқа бұрандалы бекіткіштерді қолмен орнатуға және бөлшектеуге арналған. соңғы розеткалар. Тұрмыстық және кәсіби салаларда қолдануға болады: велосипедтерді, автомобильдерді, станоктарды жөндеу үшін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 2.3 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 150 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 450 |
| Жинақтау | Жаға - 1 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/6/5/9/765989e2c0e04c17ee2fe4d5c6a6b732a1dd4797_14069_l01.jpg |
| Болат маркасы | CrV |
| Атауы | Жағасы Л-тәрізді, 450*150 мм, шаршы 3/4", CrV, күңгірт хром Denzel |
| Ерекшеліктері | Л-тәрізді |
| Қосылатын өлшем | 3/4" |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Қаптамадағы ені | 26 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996234038 |