Gross 14155 құралдар жинағы 109 элементті қамтиды, оның ішінде 120 тісті CrV болаттан жасалған, 1/4" және 1/2" бекіту өлшемдері бар ысырма кілттері. Құралдар бұрандалы қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. Жағалар, ұзартқыштар және кардан қосылыстары тар жағдайларда жұмысты жеңілдетеді. Жинақ жүргізушілерге, автосервис қызметкерлеріне, сондай-ақ үй шеберлеріне пайдалы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 8.17 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 125 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 460 |
| Пәндер саны_30 | 109 |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/6/a/f/d6afd96bdec965b315004bd8b0ae298d71c5b61d_14155_r01.jpg |
| Бастардың максималды өлшемі | 32 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Бастардың ең аз мөлшері | 4 мм |
| Атауы | Құралдар жинағы, 1/4", 1/2", CrV, 120 тіс, 109 дана Жалпы |
| Қосылатын өлшемдер | 1/2", 1/4" |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | EMmOWWQuiaE |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Бастардың түрі | шестигранные, Е |
| Құлып түрі | металл |
| Қаптамадағы ені | 345 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996163598 |