Gross 14156 құралдар жинағы 76 элементті қамтиды, оның ішінде 1/4" және 1/2" бекіту өлшемдері бар CrV болаттан жасалған 120 тісті ысырма кілттері. Жиынтықта бұрандалы қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу құралдары, соққы жұмыстарына арналған балға, сондай-ақ бөлшектерді ұстау және ұстау үшін қолданылатын ауыспалы қысқыштар мен тістеуіктер бар. Ұзартқыш сымдар мен кардан қосылыстары тар кеңістікте жұмыс істеуді жеңілдетеді. Жинақ жүргізушілерге, автосервис қызметкерлеріне, сондай-ақ үй шеберлеріне пайдалы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 8.56 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 125 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 460 |
| Пәндер саны_30 | 76 |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/2/9/f/2/29f2acf055782077a8d606b773a3a1ea4191f100_14156_r01.jpg |
| Бастардың максималды өлшемі | 32 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Бастардың ең аз мөлшері | 4 мм |
| Атауы | Набор инструментов, 1/4", 1/2", CrV, 120 зубьев, 76 предметов Gross |
| Ерекшеліктері | отвертки, пассатижи, ключи, молоток |
| Қосылатын өлшемдер | 1/2", 1/4" |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | QrspNvP4q3c |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Бастардың түрі | алты қырлы |
| Құлып түрі | металл |
| Қаптамадағы ені | 345 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996163604 |