GROSS сауда маркасының электронды крутящий кілті 42-200 сағ/м диапазонында айналу моментін басқаратын бұрандалы қосылыстарды қатайтуға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 1/2" |
| Қысқыш күш | 200 H*m |
| Құралдың ұзындығы | 75 мм |
| Салмақ | 0.533 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Жинақтау | Адаптер кілті - 1 дана |
| Атауы | 40-200 Нм, 1/2 Гросс электронды крутящий кілт адаптері |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Қаптамадағы биіктік | 77 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 247 |
| Қаптамадағы ені | 114 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/f/5/e/7f5e2390efe075e2742b07f5fd3497b0ef3b0eca_14164_1.pdf |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996051826 |
| Салмақ (брутто) | 0.53 кг |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | UsAdtfvpD8A |