Сары мырышпен қапталған Сибртех 14304 ашық кілтінде 10 және 11 мм саңылау өлшемдері бар екі жұмыс бөлігі бар және алтыбұрышты бастары бар бұрандалы бекіткіштерді бұрап, бұрап алуға арналған. Жақтаулар кілт корпусының осіне сәл бұрышта орналасқан, бұл шектеулі кеңістікте жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Құрал монтаждау жұмыстарын жүргізуге, жабдықты құрастыруға және бөлшектеуге, жабдықты жөндеуге пайдалы, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.04 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 110 |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Жинақтау | Ключ рожковый, 10 х 11 мм, - 1 шт |
| Материал_46 | көміртекті болат |
| Атауы | Ключ рожковый, 10 х 11 мм, желтый цинк Сибртех |
| Өлшем 1 | 10 |
| Өлшем 2 | 12 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Нысан_7 | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 20 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996054636 |