Matrix 14795 11 құрама ысырма кілттерінің жиынтығы шеберлер мен автокөлік жүргізушілеріне ең танымал стандартты өлшемдегі болттар мен гайкаларды орнату/бөлшектеу үшін пайдалы. 72 тісті ысырма механизмі бекіткіштерді, соның ішінде жету қиын жерлерде бұрауды немесе босатуды жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.52 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 50 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 360 |
| Жинақтау | Набор ключей комбинированных, трещоточных - 11 шт, типоразмеры - 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19 |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/3/f/8/b/3f8b2ee6a9b30fbba770c66319973189a4d1ea34_14795_r1.jpg |
| Материал_46 | CrV |
| Атауы | Набор ключей комбинированных, трещоточных 11 шт. Matrix |
| Ең үлкен өлшем | 19 мм |
| Көлемі минималды | 8 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | yEi0lpjLxpM |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Түр_75 | құрама ысырмалы кілттердің жиынтығы |
| Нысан_7 | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 200 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996170503 |