Өлшемі 21 мм "айналы хром" жабыны бар CrV болаттан жасалған Matrix 14813 құрама ысырмалы кілт болттар мен гайкаларды жылдам бұрап алуға және бұрауға мүмкіндік береді. Мүйіз бөлігін бөлікті толығымен жабу мүмкін болмаған жағдайда пайдалану ыңғайлы, ал ысырма механизмі жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.40 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 370 |
| Жинақтау | Ключ комбинированный - 1 шт |
| Материал_46 | CrV |
| Атауы | Ключ комбинированный трещоточный, 21 мм, CrV, зеркальный хром Matrix |
| Өлшем 1 | 21 |
| Өлшем 2 | 21 |
| Ең үлкен өлшем | 21 мм |
| Көлемі минималды | 21 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Түр_75 | құрама ысырмалы |
| Нысан_7 | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 70 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996170305 |