Gross 14890 ысырмасы бар құрама кілттер жинағы болттар мен гайкаларды орнату және алу үшін пайдаланылады және CrV болаттан жасалған өлшемі 8-ден 19 мм-ге дейінгі 7 құралды қамтиды. Олардың әрқайсысында екі жұмыс басы бар — мүйіз және қақпақ, бұл қолдану аясын кеңейтеді. Қақпақ басының 12 қырлы профилі бар, соның арқасында ол бекіткіштерді мықтап ұстайды. Жинақ автокөліктерді кәсіби жөндеуге де, өздігінен жөндеуге де жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.25 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 34 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 328 |
| Жиынтықтағы саны | 7 |
| Жинақтау | Набор ключей комбинированных с трещоткой - 7 шт, типоразмеры - 8, 10, 12, 13, 14, 17, 19 |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/1/5/5/c/155c3f44520023f051446d2fcb2116eb6d4712d3_14890_r01.JPG |
| Материал_46 | CrV |
| Атауы | Ысырмасы бар құрамдастырылған кілттер жиынтығы, 8-19 мм, 7 дана, CrV Gross |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Өлшем 1 | 8 |
| Өлшем 2 | 19 |
| Ең үлкен өлшем | 19 мм |
| Көлемі минималды | 8 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | OD-FXe7OAPQ |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Қаптама түрі | пластикалық ұстағыш |
| Түр_75 | құрама ысырмалы кілттердің жиынтығы |
| Нысан_7 | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 240 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996069197 |