Gross 14891 ысырмасы бар топсалы біріктірілген кілттер жинағы 8-19 мм бас диаметрі бар бұрандалы қосылыстарды бұрап алуға және бұрауға арналған CrV болаттан жасалған 7 бөлікті қамтиды. Қараған тұмсығының болуына байланысты кілттер бекіткіштердің барлық түрлеріне жарамды. 12 қырлы сақиналы розетка болттың немесе гайканың бетімен сенімді жанасуды қамтамасыз етеді, бұл жұмысты жеңілдетеді және бекіткіштердің беттерінің деформациялану қаупін азайтады. Жинақ автокөліктерге техникалық қызмет көрсету және жөндеу үшін пайдаланылады және күнделікті өмірде де пайдалы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.45 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 33 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 325 |
| Жиынтықтағы саны | 7 |
| Жинақтау | Набор ключей комбинированных с трещоткой - 7 шт, типоразмеры - 8, 10, 12, 13, 14, 17, 19 |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/e/c/6/8ec6bef2a512919e4fc7b39a4285a61ffd18be33_14891_r01.JPG |
| Материал_46 | CrV |
| Атауы | Ысырмасы бар құрама кілттер жинағы, 8-19 мм, 7 дана, топсалы, CrV Gross |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Өлшем 1 | 8 |
| Өлшем 2 | 19 |
| Ең үлкен өлшем | 19 мм |
| Көлемі минималды | 8 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | lhrjM_7cS1E |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Қаптама түрі | пластикалық ұстағыш |
| Түр_75 | құрама ысырмалы кілттердің жиынтығы |
| Нысан_7 | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 240 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996069210 |