Gross 14892 ысырмасы бар біріктірілген реверсивті кілттер жинағы болттар мен гайкаларды орнату және алу үшін пайдаланылады және CrV болаттан жасалған өлшемі 8-ден 19 мм-ге дейінгі 7 құралды қамтиды. Олардың әрқайсысында екі жұмыс басы бар — мүйіз және қақпақ, бұл қолдану аясын кеңейтеді. Қақпақ басының 12 қырлы профилі бар, соның арқасында ол бекіткіштерді мықтап ұстайды. Реверстің болуы бұрандалы қосылыстармен жұмысты жеңілдетеді. Жинақ автокөліктерді кәсіби жөндеуге де, өздігінен жөндеуге де жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.24 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 34 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 327 |
| Жиынтықтағы саны | 7 |
| Жинақтау | Набор ключей комбинированных с трещоткой - 7 шт, типоразмеры - 8, 10, 12, 13, 14, 17, 19 |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/9/7/8/497846fcbadee0574d0fe73b2afc0c57e52e5c04_14892_r01.JPG |
| Материал_46 | CrV |
| Атауы | Ысырмасы бар құрамдастырылған кілттер жинағы, 8-19 мм, 7 дана, реверсивті, CrV Gross |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Өлшем 1 | 8 |
| Өлшем 2 | 19 |
| Ең үлкен өлшем | 19 мм |
| Көлемі минималды | 8 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | we91RPUBwPY |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Қаптама түрі | пластикалық ұстағыш |
| Түр_75 | құрама ысырмалы кілттердің жиынтығы |
| Нысан_7 | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 240 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996069203 |