Сары мырышпен қапталған Sibrtech 14987 құрама кілті өлшемі 27 мм бұрандалы қосылыстары бар монтаждау және монтаждау жұмыстарына арналған. Қараған және сақиналы жұтқыншақтың болуы кілтті әмбебап етеді. 12 қырлы профилі бар қақпақ бекіткішті мықтап ұстайды, бұл оның деформациялану қаупін азайтады. Кілт құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады, жабдықты құрастыру және бөлшектеу үшін пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде қажет.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.34 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 310 |
| Жинақтау | Ключ комбинированный - 1 шт |
| Материал_46 | көміртекті болат 45 |
| Атауы | Ключ комбинированный, 27 мм, желтый цинк Сибртех |
| Өлшем 1 | 27 |
| Өлшем 2 | 27 |
| Ең үлкен өлшем | 27 мм |
| Көлемі минималды | 27 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Түр_75 | комбинированный |
| Нысан_7 | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 55 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996053400 |