Хромдалған беті бар Sparta 150375 құрама кілті — өлшемі 10 мм бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеуге арналған слесарлық-монтаждық құрал. 12 жақты қақпақ басы бекіткіштің бетімен сенімді жанасуды қамтамасыз етеді, ал мүйізді жұтқыншақ сақинаны пайдалану қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Кілт шеберханада, гаражда пайдалы болады, құрылыс және жөндеу кезінде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.04 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 140 |
| Жинақтау | Ключ комбинированный - 1 шт |
| Материал_46 | көміртекті болат 45 |
| Атауы | Ключ комбинированный, 10 мм, хромированный Sparta |
| Өлшем 1 | 10 |
| Өлшем 2 | 10 |
| Ең үлкен өлшем | 10 мм |
| Көлемі минималды | 10 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Түр_75 | комбинированный |
| Нысан_7 | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 23 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996052830 |