Хромдалған беті бар Sparta 150555 құрама кілті — өлшемі 27 мм бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеуге арналған слесарлық-монтаждық құрал. 12 қырлы қақпақ басы бекіткіштің бетімен сенімді жанасуды қамтамасыз етеді, ал мүйізді саңылау сақинаны пайдалану қиын жерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Кілт шеберханада, гаражда пайдалы болады, құрылыс және жөндеу кезінде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.35 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 310 |
| Жинақтау | Ключ комбинированный - 1 шт |
| Материал_46 | көміртекті болат 45 |
| Атауы | Құрама кілт, 27 мм, хромдалған Спарта |
| Өлшем 1 | 27 |
| Өлшем 2 | 27 |
| Ең үлкен өлшем | 27 мм |
| Көлемі минималды | 27 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Түр_75 | комбинированный |
| Нысан_7 | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 55 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996053424 |