Gross 15125, 6 мм құрама кілт, суық штамп, — гайкалар мен болт қосылымдарын бұрап, бұрап алуға мүмкіндік беретін CrV болаттан жасалған қолмен ұсталық-монтаждау құралы. 12 қырлы жұмыс беті бар сақиналы саңылау бекіткішті зақымдамай мықтап ұстайды. Кілт автокөліктерді жөндеуде, техниканы құрастыруда қолданылады, күнделікті өмірде де пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.03 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 18 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 143 |
| Жинақтау | Ключ комбинированный - 1 шт |
| Материал_46 | CrV |
| Атауы | Ключ комбинированный 6 мм, CrV, холодный штамп Gross |
| Өлшем 1 | 6 |
| Өлшем 2 | 6 |
| Ең үлкен өлшем | 6 мм |
| Көлемі минималды | 6 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Қаптама түрі | пластиковая подвесная карта |
| Түр_75 | комбинированный |
| Нысан_7 | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 44 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996052410 |