Біріктірілген кілт Gross 15130, 11 мм, суық штамп, — гайкалар мен болт қосылымдарын бұрап, бұрап алуға мүмкіндік беретін CrV болаттан жасалған қолмен ұсталық және монтаждау құралы. 12 қырлы жұмыс беті бар сақиналы саңылау бекіткішті зақымдамай мықтап ұстайды. Кілт автокөліктерді жөндеуде, техниканы құрастыруда қолданылады, күнделікті өмірде де пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.07 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 19 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 155 |
| Жинақтау | Ключ комбинированный - 1 шт |
| Материал_46 | CrV |
| Атауы | Ключ комбинированный 11 мм, CrV, холодный штамп Gross |
| Өлшем 1 | 11 |
| Өлшем 2 | 11 |
| Ең үлкен өлшем | 11 мм |
| Көлемі минималды | 11 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Қаптама түрі | пластиковая подвесная карта |
| Түр_75 | комбинированный |
| Нысан_7 | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 44 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996052304 |